Skip Navigation
Kalamazoo College
Gaston-ASBMB-2012

Chemistry Majors

k'16 sophomore photo Class of 2017 test
K '16 K '17 K'18
Michael P. Allen
Michael J. Anderson
Shahir Azhar
Jennifer B. Bageris
Anna J. Barget
Mara D. Birndorf
Katherine M. Cebelak
Yu-Chyn E. Chiang
Christine L. Chien
Susmitha Daggubati
Samir S. Deshpande
Miranda J. Doepker
Ramya S. Dronamraju
Mathew L. Eckenrod
Maythita Eiampikul
Alexis L. Fiebernitz
Marie E. Fiori
Hannah C. Frame
Delfino Gaspar
Evan J. Gorgas
Immanuel K. Greene
Brenden K. Groggel
Robert A. Hammond
Stephanie C. Heard
Zachary I. Hill
Pornkamol Huang
Patricia Q. Hunter
Kelsey F. Kerbawy
Anthony B. Ketner
Grace E. Kiel
Bharath Kotha
Marc L. Kuniansky
Matthew T. Kuntzman
Jenny Kwon
Jeremy D. Lantis
Anna M. Latala
William R. Lewis
Jacob T. Lindquist
Guadalupe Marin
Takumi Matsuzawa
Thomas M. McLravy
Amber N. Middlebrooks
Garret P. Miller
Victoria M. Osorio
Zachary A. Popovich
Jonathan A. Powers
Branden C. Ramirez
Braeden G. Rodriguez
Cameron C. Schwartz
Steven M. Sexton
William I. Shelton
Kyle Sunden
Oyindamola Z. Sunmonu
Kiyoto A. Tanemura
Jordan P. Veillette
Roderick G. Vogel
Kieran C. Williams
Michael M. Yeomans
Suma J. Alzouhayli
Steven N. Andrews
Alberto Ayala
Shreya Bahl
John P. Bailey
Blake D. Beauchamp
Kennedy J. Boulton
Riley M. Boyd
Allie J. Brodsky
Ian C. Bunker
Janice M. Burnett
Robert B. Calco
Christi W. Cho
Vishakha Choudhary
Quinton E. Colwell
Sabrina E. Dass
Dana T. DeVito
Erin L. DuRoss
Jazzilyn A. Dubois
Rachel E. Fadler
Michael A. Faust
George T. Fishback
Steven A. Fotieo
Mousa G. Ghannam
Marlon Gonzalez
Logan M. Horejsi
Jordan K. Jabara
Dana F. Jacobson
Siani L. Johnson
Joseph W. Jolly
Ian P. Kay
Andrew S. Kaylor
Tyler S. Kesterson
David M. Kim
Yejee C. Kim
Bryan A. Lara
Arianna O. Letherer
Gordon C. Liu
Megan R. Loyer
Maxim E. Marino
Madelyn S. Maskell
Branden T. Metzler
Sangtawun M. Miller
Alan B. Park
Arju K. Patel
Nicholas J. Polzin
Emily L. Powers
Jonathan A. Powers
Douglas S. Robinett
Paige E. Sambor
Sonam Shrestha
Mantar Singh
Kathleen M. Sorensen
Sydney J. Spring
Collin J. Steen
Thomas N. Stuut
Daniel B. Techabunyart
Andrew W. Thiede
Eric S. Thornburg
Brittany C. Trombino
Ronald L. Trosin
Myles E. Truss
Rebecca L. Uttormark
Mitchell T. VanKoevering
Raoul R. Wadhwa
 Anthony Ali
Racehel Chang
Anuja Dandekar
Karina Duarte
Jonathan Evans
Maria Fujii
Maverick Hanson-Meier
Sarah Harnish
Natalie Hershenson
Louis Hochster
Se-Jung Hong
Jason Hugan
Briana Huisken
Phuong Le
Ryan Lee
Omar Leon
Jacqueline Mills
Madison Moote
Andrea Mora
Annie Nelson
Nuong Nguyen
Alexandria Oswalt
Antonio Pisto
Jonathan Powers
Erika Pueblo
Yajaera Ramirez
Gabriel Rice
Madeleine Roberts
Kathleen Russell
Raechel Schmidt
Caleb Sherwood
Kathryn Thamann
Savanna Thomas
Alayna Tomlinson
Amanda Ullrick
Clayton Wilkey
Zixiao Yu